• NA SPORTOWO

•     Na sali gimnastycznej 3 grudnia w czwartek odbył się turniej koszykówki.
          Klasy 4 - 6 z Międzylesia rywalizowały ze szkałą w Ołoboku. Miała być również podstawówka z Niekarzyna , lecz nie przyjechała. Najpierw przez godzinę grali chłopcy , a nestępnie dziewczyny. Drużyny z Międzylesia były podzielone na dwie grupy. Po godzinie na parkiet sali sportowej weszły dziewczyny. Wszystkie mecze wygrała szkoła z Miedzylesia.

28.10.2009 rozpoczęły sie indywidualne zawody koszykarskie. O godzinie 14:30 przyjechała do nas drużyna z Kożuchowa. Nasze koszykarki podzieliły się na dwie grupy. Chłopcy stanowili jednen mocny zespół, ale nie tak twardy, aby pokonać przeciwników. Udało się im wygrać tylko z Chociulami. Końcowy mecz rozegrały Chociule z Kożuchowem. Jednakże Kożuchowo było niezwycięzone i powaliło rywali. Zawody zakończyły się o 17:00. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie !!

PIŁKA RĘCZNA

Dnia 11.02.10 r. odbył się wyjazd na turniej piłki ręcznej do Szkoły Podstawowej nr 7 w Świebodzinie. Grały tam m.in PSP Międzylesie, Ołobok, Niekarzyn, Świebodzin (szkoła nr 2, szkoła nr 6). Rozegrano dosyć dużo meczy. Nasz pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem. Wynik: 2-0. Dalsze mecze nie były tak udane, ale jeszcze jedno zwycięstwo nad Ołobokiem dało nam czwarte miejsce.

Piłkarze ręczni

21 kwietnia odbyły się zawody sportowe,,Piątki piłkarskie".Wszystkie dziewczyny starały się bardzo dobrze grać.Cała impreza rozpoczęła się o godz. 10:00 na stadionie w Świebodzinie.Grały cztery drużyny.Pierwszy mecz rozegrała reprezentacja szkoły z Ołoboku z PSP2- Świebodzin.Drugi mecz przypadł nam.Naszymi przeciwnikami były zawodniczki ze szkoły nr.6.Żadna z drużyn nie strzeliła gola.Potem okazało się,że zajęliśmy 4 miejsce.Dzięki uprzejmości szkoły PSP2-Świebodzin jedziemy na półfinał,gdyż ustąpiła nam miejsce.Również chłopcy-na drugi dzień-startowali w podobnych zawodach.Im jednak awans się nie udał.

Zawodniczki

UWAŻAJMY NAD WODĄ !!!!!!!!!!!!!!

Uwaga!

Nadchodzą wakacje. Pamiętajcie, żeby zachować ostrorzność. Oto instrukcja, której powinniście przestrzegać nad wodą. Weźcie ją sobie do serca, byśmy we wrześniu spotkali się cali i zdrowi.

1. Nie odpływaj zbyt daleko od brzegu.

2. Przychodź na plażę pod opieką osoby dorosłej.

3. Nie skacz na główkę do wody.

4. Nie rzucaj w nikogo żadnymi przedmiotami.

5. Nie wpychaj innych do wody.

6. Nie trzymaj nikgo na siłę pod wodą.

7. Wchodź do wody stopniowo i powoli, żeby uniknąć szoku termicznego.

8. Nie kąp się, gdy jest zła pogoda.

TURNIEJ ORLIKA

17 wrzesinia 2010 roku odbył się turniej piłki nożnej na Orliku w Międzylesiu. Przyjechały drużyny z Ołoboku, Niekarzyna i trzy z tutejszej szkoły. Udział brali chłopcy i dziewczęta w wieku 10-11 lat. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale nasza drużyna chłopców wyszła z niej zwycięsko. Drugie miejsce zajęła drużyna z Niekarzyna. Dwie kolejne drużyny z Międzylesia zajęły odpowiednio trzecie i piąte miejsce, czwarty był Ołobok. W kategorii dziewcząt wygrała drużyna z Ołoboku. Drugie miejsce zajęły drużyny z Miedzylesia i z Niekarzyna. Każdy uczestnik tych zawodów dostał koszulkę.

TURNIEJ OZRLIKA - FINAŁY  WOJEWÓDZKIE

W Żarach odbył się turniej piłki nożnej - finał wojewódzki zawodów o puchar D.Tuska. Startowało wiele drużyn w tym dwie z naszej szkoły. Rwalizacja była bardzo zacięta. Drużyna chłopców (10-11lat) wygrała pierwszy mecz ,a drugi przegrała,ale i tak wyszli ze swojej grupy.Dziewczyny (10-11lat) przegrały wszystkie mecze i zajęła czwarte miejsce.Chłopcy w półfinale trafili na bardzo dobrą drużynę z Zielonej Góry,  niestety przegrali po dogrywce 3-2 i musieli zadowolić sę meczem o 3 miejsce. W tym meczu wygrywaliśmy 2-0, ale przegraliśmy 4-2.W kategorii chłopców (10-11lat) zwyciężyła drużyna SP ZIELONA GÓRA.Na koniec odbyła się dekoraja każda drużyna dostała dyplomy.Do awansu zabrakło niewile.