• Stypendia naukowe 2021

• Nowa galeria Stypendia naukowe 2021 została dodana do albumu fotograficznego

Uroczyste wręczenie stypendiów

Uczniowie klasy ósmej: Amelia Goc, Oliwia Mazur i Błażej Grobarek otrzymali stypendia Wójta Gminy Skąpe za bardzo dobre i celujace wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Dziś te stypendia zostały im uroczyście wręczone. Mamy nadzieję że w przyszłym semestrze grono wyróżnionych uczniów powiększy się. Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Dnia 21 września 2021 roku o godzinie 16.00 odbędzie się pierwsze zebranie z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022.Podczas zebrania przedstawione zostaną tematy zamieszczone poniżej :

· Obowiązujący statut szkoły· Elektroniczny system dokumentowania postępów uczniów w nauce i zachowaniu

· Obowiązujący wewnątrzszkolny system oceniania, w tym zwłaszcza o wymaganiach edukacyjnych

· Sposoby sprawdzania osiągnięć edukacyjnych uczniów oraz zasady oceniania zachowania uczniów.

· Obowiązujące przepisy przeprowadzania egzaminu w kl VIII.

· Wybory do Rad Rodziców

· Sprawy bieżące

Zapraszam rodziców na spotkania z wychowawcami w klasach

."0" - sala nr 9

klasa 1 - sala nr 2

klasa 2 - sala nr 4

klasa 3 - sala nr 3

klasa 4 - sala nr 17

klasa 5 - sala nr 6

klasa 7 - sala nr 11

klasa 8 - sala nr 8

W związku z tym, że po poprzednim roku szkolnym w szatni pozostało bardzo dużo ubrań i obuwia dzieci. Rzeczy te zostaną wyłożone do wglądu rodziców. Proszę o zabranie rozpoznanych ubrań. 21 września 2021 r. jest to ostateczny termin załatwienia tej sprawy. Po tym terminie ubrania zostaną umieszczone w kontenerze na odzież używaną.